İGMD İftar Yemeği

İGMD, Geleneksel İftar Yemeğini Mübarek Kadir Gecesini de idrak edildiği 23 Temmuz 2014 tarihinde Haliç Kongre Merkezinde samimi bir ortamda gerçekleştirdi.

  Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcımız Sayın Fatih METİN, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürü Sayın Harun USLU, Gümrükler Genel Müdür Yardımcısı H.Hasan Murat ÖZSOY ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yetkililerinin, İGMD üyelerinin, iş dünyasın, akademisyenlerin ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen iftar yemeğinde açılış konuşması yapan dernek başkanımız Sayın Turhan GÜNDÜZ güncel sorunlara değindi.

Daha sonra Bakan Yardımcımız Sayın Fatih METİN konuşmak yapmak üzere kürsüye davet edildi.  Yaptığı konuşmada Gümrük Müşavirleri Odaları ve Birliği’nin kanununun hazır olduğunu dile getirdi.

Ayrıca gece de 2013-2014 yıllarında Gümrük Müşavirliği Sınavında dereceye girerek başarılı olan meslektaşlarımıza plaket ve sınavı kazanan meslektaşlarımıza da sertifikaları takdim edildi.

Verdiği eğitimlerle sayısız meslektaşımızın yetişmesinde önemli katkıları olan duayen eğitmen ve İGMD Eğitim Komitesi Başkanı Sayın Bayram DOĞAN’a da teşekkür plaketi takdim edildi.

Ayrıntılar ve resimler için lütfen tıklayınız.


25.07.2014 15:18

Tüm haberleri görüntüle
Demirler Gümrük Müşavirliği © 2013 Tüm Hakları Korunmaktadır.