HEDEFLER

       “Kalite asla tesadüf değildir; akılcı bir gayretin sonucudur.” prensibi ile mevcut yapılanmasını her zaman sağlamlaştıran Demirler Gümrük Müşavirliği,  yarattığı dinamikliğin farkına vararak “sürekli kalite”yi hedef edinmiştir.

       Dünya piyasalarında değişen ticaret anlayışı ve sürekli kendini yenileyen mevzuatlar çerçevesinde, sektörel bazda rekabetçi ayrıcalıklar sağlayan fırsatlardan, sizlerin de faydalanabilmesi için var gücümüzle çalışmayı her zaman prensip edinmekteyiz.

       Teknolojinin günümüzün vazgeçilmez unsuru olduğunu bilmekte, değişen teknolojinin personelimize ve siz değerli müşterilerimize yansımasını görev edinmiş, gerek personelimiz, gerekse uzman çözüm ortaklarımız sayesinde gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve her zaman daha etkin ve verimli kullanmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

DEMİRLER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak;

       Deneyimli, bilgili, güvenilir, uyumlu ve insani ilişkilerinde sevgi ve saygıyı esas alan, sürekli kendini geliştiren, hızlı ama aceleci olmayan kadromuzla hizmet alanımızda daima iyiden yana iddialarımızla göreve hazırız....

Demirler Gümrük Müşavirliği © 2013 Tüm Hakları Korunmaktadır.