VİZYON

                  Mükemmelliği ve güveni esas alan çalışma politikalarıdır. Hizmet sektöründe daha kaliteli, daha hızlı müşteri memnuniyetini ön planda tutan, zamanı verimli kullanan, hızlı ama aceleci olmayan hizmet anlayışıdır.

                   Bu vizyonumuzda hizmetin başlangıcı ile bitiş noktası olan Eşyanın millileştirilmesi, serbest dolaşıma sokulması, nakliye ve bu gibi ara hizmetlerin birlikte neticelendirilmesidir.

                    Deyimi yerindeyse mal ve hizmetlerin eksiksiz ve en iyi şekilde kapıdan kapıya ulaştırılmasıdır.

                    Bunları yaparken hizmette hızlı ve planlı hareketle gümrüklü sahalardan geçen (gelen /giden) eşyaların bekleme sürelerini kısaltarak, zamandan tasarrufla birlikte günlük ek giderleri azaltarak, maliyet artışının önlenmesi ilkelerimizle siz sayın müşterilerimize, Ülke Ekonomisine ve sosyal yapıya katkı yapmak temel prensibimizidir.

                     Verdiğimiz hizmetlerde bir misyonun temsilcileri olduğumuzun bilinci içerisinde hareket etmek ve bu şuurla ekip çalışması yapmak şirketimizin prensiplerindendir.

                      Ekipte bulunan şirket çalışanları ile hizmet aldığımız kamu kurumları ve siz sayın işveren temsilcileri ile diyalogumuz sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde hizmet alanımızla ilgili bilgi ve deneyimli çalışanlarımızın, mevzuatlar çerçevesinde olumlu yaklaşımları sonucu işlerimiz süratle neticelendirilmektedir.

Demirler Gümrük Müşavirliği © 2013 Tüm Hakları Korunmaktadır.