MİSYON

Müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmayı ilke edinen firmamız, Hizmet sunumunun her aşamasında müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümler geliştirmeyi müşterilerimizle birlikte yeni projeler tasarlayarak verimlilik ve kalıcı çözümler sunmak, fark yaratmak gayreti içindeyiz. Hizmet üretiminde teknolojiyi kullanarak, konusunda uzman, ahlaklı, hırslarından arınmış, saygı ve sevgi çerçevesinde tekamül etmiş kadrolarla müşteriye hızlı, güvenli, kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir.

Bunu başardığımız süreçte tercih edilen olacağımız bilinci içerisindeyiz. Bu nedenle konuşmadan anlamak, birlikte iş yapmadan tanımak zordur.

VİZYON

Mükemmelliği ve güveni esas alan çalışma politikalarıdır. Hizmet sektöründe daha kaliteli, daha hızlı müşteri memnuniyetini ön planda tutan, zamanı verimli kullanan, hızlı ama aceleci olmayan hizmet anlayışıdır. Bu vizyonumuzda hizmetin başlangıcı ile bitiş noktası olan Eşyanın millileştirilmesi, serbest dolaşıma sokulması, nakliye ve bu gibi ara hizmetlerin birlikte neticelendirilmesidir.

Deyimi yerindeyse mal ve hizmetlerin eksiksiz ve en iyi şekilde kapıdan kapıya ulaştırılmasıdır. Bunları yaparken hizmette hızlı ve planlı hareketle gümrüklü sahalardan geçen (gelen /giden) eşyaların bekleme sürelerini kısaltarak, zamandan tasarrufla birlikte günlük ek giderleri azaltarak, maliyet artışının önlenmesi ilkelerimizle siz sayın müşterilerimize, Ülke Ekonomisine ve sosyal yapıya katkı yapmak temel prensibimizidir.

Verdiğimiz hizmetlerde bir misyonun temsilcileri olduğumuzun bilinci içerisinde hareket etmek ve bu şuurla ekip çalışması yapmak şirketimizin prensiplerindendir. Ekipte bulunan şirket çalışanları ile hizmet aldığımız kamu kurumları ve siz sayın işveren temsilcileri ile diyalogumuz sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde hizmet alanımızla ilgili bilgi ve deneyimli çalışanlarımızın, mevzuatlar çerçevesinde olumlu yaklaşımları sonucu işlerimiz süratle neticelendirilmektedir.

HEDEFLER

“Kalite asla tesadüf değildir; akılcı bir gayretin sonucudur.” prensibi ile mevcut yapılanmasını her zaman sağlamlaştıran Demirler Gümrük Müşavirliği, yarattığı dinamikliğin farkına vararak “sürekli kalite”yi hedef edinmiştir.

Dünya piyasalarında değişen ticaret anlayışı ve sürekli kendini yenileyen mevzuatlar çerçevesinde, sektörel bazda rekabetçi ayrıcalıklar sağlayan fırsatlardan, sizlerin de faydalanabilmesi için var gücümüzle çalışmayı her zaman prensip edinmekteyiz.

Teknolojinin günümüzün vazgeçilmez unsuru olduğunu bilmekte, değişen teknolojinin personelimize ve siz değerli müşterilerimize yansımasını görev edinmiş, gerek personelimiz, gerekse uzman çözüm ortaklarımız sayesinde gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve her zaman daha etkin ve verimli kullanmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

DEMİRLER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak;

Deneyimli, bilgili, güvenilir, uyumlu ve insani ilişkilerinde sevgi ve saygıyı esas alan, sürekli kendini geliştiren, hızlı ama aceleci olmayan kadromuzla hizmet alanımızda daima iyiden yana iddialarımızla göreve hazırız.