1993 yılında sektöründe öncü olma hedefiyle yola çıkan DEMİRLER GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak biz, hizmette fark yaratmak prensibiyle Dış ticaret firmalarına tecrübelerimizi aktararak yolumuza devam ediyor, 2018 senesi itibarı ile temiz sicil ile sektörde bulunmamızın 25. yılının haklı gururunu yaşıyoruz.

Geçmişte bıraktığımız bu 25 sene içerisinde, siz değerli müşterilerimiz için hem hizmet kalitemizi yükseltmeye hem de hizmetimizin süresini kısaltmaya çalıştık, hep daha iyisini yapmak için çabaladık. 25. yılımızı doğru yolda olduğumuzun göstergesi kabul ediyoruz ve her zaman daha iyisine ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz.

“Hizmette Sınır Yoktur” felsefemiz ile hizmetlerimize yenilerini eklemeyi her zaman sizlere bir borç bilerek sektörümüzde hızla büyümeye devem ediyoruz.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz Tek Pencere E-Takip Sistemi ile dijital gümrüklemeye geçmiş bulunmanın yanı sıra hem şeffaf olarak çalışıyor, hem de sizleri anında bilgilendirebilmek için uğraşıyoruz.

2017 senesinin bitişi itibarı ile 8 resmi şubemiz, Türkiye genelindeki hizmet ve irtibat ofislerimiz, deneyimli, bilgili, güvenilir, uyumlu ve insani ilişkilerinde sevgi ve saygıyı esas alan, sürekli kendini geliştirerek sektör şartlarına uyumlu olarak yenileyen, hızlı ama aceleci olmayan kadromuzla hizmet alanımızda daima iyiden yana iddialarımızla her daim göreve hazırız. Gümrük Müşavirliği dışında güncel mevzuatlar hakkında ayrıca siz değerli firmalarımıza ücretsiz olarak mesleğinde uzman kişilerle birlikte bilgilendirmeler ve eğitimler yapılmaktadır.

Amacımız dış ticaret konusunda siz değerli müşterilerimize anında, doğru, kaliteli ve güvenilir hizmeti hızlı, etkin ve kolay bir şekilde, gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurarak ve kendimizi geliştirerek vermektir. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarımız her zaman sürmekte, 25 senemizi bu çalışmaların içine adayarak önümüzdeki senelerde de hizmet anlayışımızın hiç bir zaman değişmeyeceğini ve siz değerli firmalarımıza katkı ve fayda sağlamak için mücadele vermeye devam edeceğimizi bildiririz.

Sektör şartları ve yenilenen süreçler dikkate alınarak bir Demir Group anlayışı olan ‘Kendini yenilemeyen yenilir’’düşüncesiyle devam ettiğimiz bu yolda siz kıymetli firmalarımızla birlikte nice senelerimizde birlikte çalışmak arzusuyla saygılarımızı sunarız.

Kemal DEMİR

Genel Müdür / General Manager
Gümrük Müşaviri / Customs Broker

kemal.demir@demirlergumruk.com.tr